Güven İlaçlama
 • Karınca

        Karıncalar; sosyal yaşayan varlıklardır. Bir karınca kolonisi işçi karıncalar, erkek karıncalar ve de bir adet kraliçe karıncadan oluşur. Kraliçe karıncanın üreme organları oldukça gelişmiştir. Kraliçeler sadece yumurta bırakırlar. Erkek karıncalar ise çiftleşme döneminde kanatlı olmaları sebebi ile işçi karıncalardan ayrılırlar. Karıncalara karşı ilaçlama yapılırken onların hareket kabiliyetleri dikkate alınmalıdır.
        Kraliçe karınca ilk yumurtalarını genellikle martta bırakmaya başlar ve ilk yumurtadan kanatlı eşeysel olan bireyler oluşur. Eylül ayında ise artık yumurta bırakma dönemi biter. Karıncalar bir çok besin türünü depo ederler ve de özellikle tahıl tanelerini kendi yuvalarına taşırlar. Evlerde istenmeyen görüntüler oluşturdukları için karıncalar ile mücadele yapılır.
        Karıncalar ile mücadelenin esası karıncaları öldürmek değil, mekanlarımıza giriş yerlerini bularak buradan girmelerini önlemektir. Kalıcı çözüm için ise yuvalarının tahrip edilmesi, kraliçenin bulunması ve elimine edilmesi gerekmektedir. Karıncalar kış ayları süresince görüldükleri takdirde ise, iç mekanlarda yuva yaptıkları düşünülür ve ilaçlama yöntemleri değişiklik gösterir. Karıncalara karşı ilaçlama yapacak olan ehil firma bunları dikkate alarak ilaçlama yöntemini belirler ve uygular. Güven İlaçlama karınca ile mücadele konusunda da sizlere güvenli destek veriyor.

   

      Karınca İlaçlama İzmir, Karınca İlaçlama Firmaları, Karıncalarla Mücadelede Etkin Yöntemler, Karınca İlaçlama Bodrum

  Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, ilaçlama şirketleri, ilaçlama firmaları, ilaçlama,izmir ilaçlama, haşere, bodrum ilaçlama, marmaris ilaçlama, fare ilaçlama, muğla ilaçlama, ev ilaçlama, kalorifer böceği, pire ilaçlama,denizli ilaçlama, denizli yılan ilaçlama