Güven İlaçlama
 • Çiyan

         Çiyanlar zehirli olma özelliği ile kırkayaktan daha tehlikeli bir haşere türüdür. Bu sebeple yaşam alanlarında görülen çiyanlar ihmal edilmemeli, mutlaka çiyan ilaçlama yaptırılmalıdır.

         Çiyanlar uzun vücutlu olan ve oldukça hızlı hareket eden canlılardır. Genellikle geceleri aktif olurlar. Hızlı hareket etmeleri sayesinde insanlar tarafından pek fark edilemezler.

         Hemen hemen her çeşit böcek türleri ile beslenebilirler. Çıyanlar üremelerinde tek seferde onlarca yumurta bırakabilen canlılardır. Çiyan ısırması sonucu deride; kızarıklık, kaşıntı, yanma, şişme, kabarma görülebilir. Ayrıca bulantı, kusma, baş dönmesi, iştahsızlık görülebilir.


        Çiyanlarla mücadelede muhakkak çıyan ilaçlama firmalarından yardım alınmalıdır. İlaçlama firmalarının kullanacağı etkili ilaçlar bu canlılardan kısa sürede kurtulmanıza yardım edecektir.
  Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarımız ve ilaçlama tekniklerimiz ile profesyonel ilaçlama ekibimiz sizlere haftanın her günü sunduğu çiyan ilaçlama hizmeti ile destek olacaktır.
    

   Çiyan İlaçlama İzmir, Çiyan İlaçlama Firmaları, Çiyanlarla Mücadelede Etkin Yöntemler, Çiyan İlaçlama Bodrum

  Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, ilaçlama şirketleri, ilaçlama firmaları, ilaçlama,izmir ilaçlama, haşere, bodrum ilaçlama, marmaris ilaçlama, fare ilaçlama, muğla ilaçlama, ev ilaçlama, kalorifer böceği, pire ilaçlama,denizli ilaçlama, denizli yılan ilaçlama