Güven İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama

         Şehrin gürültüsünden, kalabalığından kaçıp biraz hava alabildiğimiz, sevdiklerimizle açık havanın tadını çıkardığımız bahçelerimiz sadece bizim değil bazı küçük haşerelerin de ilgisini en az bizim kadar cezb ediyor. Bahçelerimizde bulunan çiçekler, ağaçlar, yeşil alanlar bizler gibi haşere ve böceklerin de ilgi alanları arasında yer almaktadır ve bu alanlara ciddi zararlar verebilmektedirler.

         Karınca, danaburnu, yılan, akrep, çiyan, örümcek, kırkayak, ağaç kurdu, karınca, kene, salyangoz vb. zararlılar bahçelerimiz üzerinde yaşamlarını devam ettiren zararlılardan sadece bir kaçıdır. Bahçelerimizde en fazla görülen ve de ayrı bir öneme sahip olan haşere gurubu ise kenelerdir. Yeşil alanlar üzerinde sıklıkla görülen ve de özellikle kırım Kongo adı verilen ölümcül hastalığa sebep olabilen bu haşerelere karşı bahçe ilaçlama düzenli olarak ve de mutlak suretle profesyonel olarak yapılmalıdır.

         Haşerelerin bahçelerimize verdiği zararlar arasında örnek gösterecek olursak karıncalar bitki ve çiçeklerin altlarını oyarak, danaburnu çiçeklerin köklerini kemirerek onların kurumalarına sebep olurlar. Ayrıca bize en fazla sıkıntı veren haşere gurupları arsında sinek ve sivrisinek haşereleri yer almaktadır. Bu uçkunlara karşı bahçe ilaçlama ancak günün belli saatlerinde yapılabilmektedir.

         Bahçe ilaçlama esnasında hatalı ilaç kullanımı neticesinde var olan ağaçlar ve bitkilerde kuruma, sararma ve neticesinde yok olma gibi riskler bulunduğu unutulmamalıdır.

         Bahçelerinizde her türlü zararlı türüne karşı yapılacak olan ilaçlamanın mutlaka profesyonel olarak doğru dozajlarda yapılması gerekmektedir. İlaçların dozajı, etraftaki bitki örtüsü, haşerenin cinsi dikkate alınmadan yapılan bahçe ilaçlama neticesinde haşerelerden kurtulmak mümkün olmadığı gibi bitkilerimiz de ciddi boyutlarda zarar görmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve güvenle Güven İlaçlama sizlere profesyonel bahçe ilaçlama hizmeti sunuyor.

   

  İzmir Bahçe ilaçlama, Denizli ilaçlama, Bodrum bahçe ilaçlama, İzmir'de bahçe ilaçlama, Denizli bahçe ilaçlama hizmetleri