Güven İlaçlama
 • Gemi ve Yat İlçlama

     

       Gemiler ve yatlar sürekli seyahat halinde olduklarından ve özellikle uluslararası seyahat ettiklerinde haşerelerin yaşam alanlarının başında gelmektedir. Gemilerin ve yatların haşere ve kemirgenlerden korunması için periyodik olarak ilaçlanması gerekmektedir.

       Haşere ve kemirgenler gemilerde çalışanların ve yolculuk edenlerin de sağlığını tehdit etmektedir. Farklı bir ülkeden bu gibi gemilere yerleşen bazen türü dahi belirlenemeyen zararlılar çalışan veya yolculuk eden kişiler üzerinden veya bu kişilerin eşyaları üzerinden evimize kadar gelebilir. Bu haşereler birçok hastalığın taşıyıcısıdır ve insanlara büyük sağlık problemleri yaşatabilir.

       Güven İlaçlama firmamız gemi ve yat ilaçlamalarında en uygun ve sorunu tamamen ortadan kaldıran, insan sağlığına ve çevreye zararsız ilaçları kullanarak haşere ve kemirgen ilaçlama uygulaması yapmaktadır.

       Günün istediğiniz saatinde Güven İlaçlama ile irtibata geçerek yatınızı ya da geminizi haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlatabilirsiniz.

   

  Bodrum Gemi ve Yat İlaçlama, Muğla Gemi ve Yat İlaçlama, İzmir Gemi ve Yat İlaçlama, Denizli Gemi ve Yat İlaçlama, Denizli İlaçlama